plakat 

Do 13 września br. prowadzimy zapisy na zajęcia odbywające się w GOK

- plastyka

- balet klasyczny (zajęcia odpłatne)

- rytmika dla dzieci młodszych (zajęcia odpłatne)

- taniec nowoczesny z elementami salsy dla dzieci i młodzieży

- taniec ludowy dla dzieci i młodzieży

- warsztaty teatralne

- capoeira  (zajęcia odpłatne)

- zajęcia wokalne (studio piosenki "Jamal")

- nauka gry na gitarze klasycznej, fortepiania i keybordzie  (zajęcia indywidualne - odpłatne)

- zajęcia  szachowe

- warsztaty fotograficzne

- taniec estradowy (zajęcia odpłatne)

Osoby dorosłe zapraszamy do udziału w zajęciach fitnnesu, aerobiku, zumby, a także do Zespołu Pieśni i Tańca "Wiśniowa Góra" (grupa średnia), Zespołu Śpiewaczego "Tęcza" oraz Big Bandu "Wiśniowa Góra" (osoby grające na instrumentach dętych, gitarze elektrycznej i basowej).

 

Gminny Ośrodek Kultury informuje o zorganizowanych półkoloniach - I turnus od 29 lipca do 2 sierpnia i II turnus od 19 sierpnia do 23 sierpnia.
Druki do pobrania na stronie Urzędu Gminy Andrespol w zakładce BIP.
http://andrespol.bip.cc/index.php?p=news&id=919

Miło nam pogratulować uczestnikom warsztatów plastycznych sukcesu w 48 edycji Wojewódzkiego Konkursu "Świerszczykowe Wierszyki" organizowanego przez Łódzki Dom Kultury.
 
W kategorii "Ekologiczna praca plastyczna" nagrody otrzymali:
Grand Prix  -   Patrycja Pewniak

I miejsce   -   Dorota Przybyło, Wiktoria Ciesielska, Krystian Sadura, Zuzanna Kramek, Kinga Kaźmierska, Aleksandra Fiks, Filip Niebelski, Matylda Ryś, Blanka Fisiak.                      

      
 
Nagrodzonym i instruktorowi warsztatów plastycznych Pani Beacie Grad serdecznie gratulujemy sukcesu.

kabaret

Spis zajęć Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela

Plastyka Beata Grad

16.30 – 17.30

17.40 – 18.45

16.30 – 18.00

18.15 – 19.45

16.30 – 18.00

18.15 – 19.45

603 659 848

Taniec Radosław Klincewicz

17.00 -17.45

18.00 -19.30

17.00 – 17.45

18.00 – 19.15

693 529 779

”Krokus" zespół dziecięcy

Izabela Perzyna

17.00 – 18.00

18.15 – 19.45

18.00 – 19.00 19.00 – 21.00

502 053 436

Zespół Pieśni i Tańca „Wiśniowa Góra”

20.00 – 22.00

Studio piosenki i Zespół Śpiewaczy

Jacek Malanowski

„Jamal”
16.00-18:30

„Tęcza”

13.00-14.30

„Jamal”

16.00-18.30

608 092 510

Zajęcia teatralne

Mariola Krysińska-Deczyńska

15.30-20.00 792 712 126

Koło fot. „Flesz” Stanisław Świerkowski

16.00-18.30 721 851 721
Big-Band „Wiśniowa Góra   19:00-21:00 603 846 404

Balet Beata Gęsikowska

17.00 – 18.00

18.00 -19.00

604 160 824
Rytmika Klaudia Kapłonek

16.00 -16.40

16.45 -18.30

662 708 313

Capoeira Robert Turała

19.30 – 20.30

11:00-14:00

12.00 -14.00

15.30 – 17.00

604 116 010

Zumba

Fitness

19.00 -20.00 18.30-19.30

Aneta

505 109 827
Kasia
504 717 331

Aerobik Wiktor Brzeziński

Taniec estradowy dla młodzieży

19.30 – 20.30

17.30 – 18.30

19.15 – 20.15

796 680 072

„Wszystko gra” Kinga Krasoń

16.00 – 19.30 10.00 – 13.00 509 022 527

Szachy Marek Zieliński

16:00-18.30 500 610 095

Taniec towarzyski z aerobikiem

Rafał Walczak

  20.15 - 22.15

19.00 -21.00

733 144 211